Szkolenie BHP online

5/5 - (24 votes)

Szkolenie BHP online to nowoczesna i najprostsza technika nauczania, która polega na uczestnictwie w kursie za pośrednictwem Internetu.

Szkolenie bhp online

Program takiego szkolenia oraz materiały dydaktyczne, z których korzysta się w trakcie ich przeprowadzania, przygotowywane są przez ekspertów z zakresu BHP.

Dużym atutem szkoleń online BHP dla pracodawców i pracowników jest możliwość nauki w wybranym czasie oraz dowolnym miejscu. Uczestnik kursu bhp/szkolenia bhp dostaje materiały, i możliwość kontaktu z Specjalistą ds. BHP przy pomocy maila, lub komunikatora skype.

szkolenie bhp online olsztyn
Szkolenie bhp online szkolenia okresowe bhp przez Internet w Olsztynie

Napisz lub zadzwoń do mnie, a ja wyślę materiały do szkolenia bhp online. Po zakończeniu kursu bhp i zdaniu egzaminu wystawiam zaświadczenie ze szkolenia wstępnego bhp wzór z 2020 r., lub szkolenia okresowego bhp.

W ten sposób w szybki sposób staniesz się szczęśliwym posiadaczem zaświadczenia bhp, które jest ważne w zależności od grupy do której został zakwalifikowany twój zawód.

Szkolenia bhp online zaoszczędzają czas i pieniądze.

Zgodnie z Ustawa z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 instruktaż ogólny bhp może być przeprowadzony w formie online przez Internet. Jest to wyjątkowa sytuacja w dobie pandemii.

Przeprowadzamy szkolenia bhp przez Internet

szkolenia bhp e-learning

Szkolenie BHP dla pracodawców wykonujących zadania służby BHP

Szkolenie okresowe BHP

szkolenie bhp e-learning cena